Facebook_Event

Organizátori

profilfoto

Ing. Michal "Terrodaun" Fúsik

Vyštudoval som materiálové inžinierstvo a momentálne pracujem v oblasti chemickej legislatívy EU a emisií. Vždy ma to však ťahalo k fantastike a histórii. Už od mala som sa šermoval s kamarátmi drevennými mečmi a hrávali sme i stolné RPG. Preto keď som sa dopočul o LARPoch a začal som sa ich účastniť, bolo to akoby sa mi splnil sen. Za, dovedna, 9 rokov môjho pôsobenia na LARPovej scéne som sa hojne účastnil akcií na Slovensku i v zahraničí (CZ) a viacero úspečných hier som aj organizoval. Som taktiež členom KVH Templári z hradu Bargas.

profilfoto

Sára "Chico" Braunová

V súčasnosti študentka Teologickej fakulty Trnavskej univerzity v Bratislave. V minulosti študentkou Gymnázia Alberta Einsteina v BA a Balwearie High School v Škótsku. Členka Klubu vojenskej histórie - Templári z hradu Bagras. Aktívna účastníčka LARPov a bojoviek hlavne na Slovensku a aj v Čechách od septembra roku 2006. Organizátorka nočného jednodňového LARPu - Lesy Undoru a nastávajúceho, viacdňového, letného LARPu - Sféry Osudu. Nepohrdne žiadnym dobrým filmom, knihou, či seriálom (fantasy, sci-fi, aj iné žánre) ale medzi najobľúbenejšie patria: MASH, Sherlock Holmes BBC, The Big bang Theory a i. Filmy: LOTR, Batman, Alien, Predator, Matrix, HP, Avengers a i.

profilfoto

Marián "Blade" Masár

Študent VŠ a bývalý študent gymnázia. Na Larpovej scéne zhruba od 2008. Účastník viacerých LARPov a bojoviek (najmä na západnom a severo-západnom Slovensku ale občas aj v čechách). Záľuby : Bicie, LARPy, Kamera/Foťák, Športy, Filmy, PC hry, .... a mnoho ďalších.
profilfoto

Andrej "Menoetius" Masár

Už po sedem rokov stále študentom gymnázia. LARPujem od roku 2010 prevažne na západnom Slovensku. Mimo to sa zaoberám oblasťou IT, zvukarine, rovnako ako aj Fanstasy, hrám na Bass gitare a sem tam nejakú stolovku. Som fanúšikom série Dragonlance, Trilógie Kristus a Antikristus a samozrejme Harryho Pottera tiež Tolkiena. Z hier to bude Heroes of Newerth, Assassin's creed séria, Warcraf 3, Gothic séria, Age of Empires 2, Jedi Knight: Jedi Outcast 2 a mnoho iných...